SiteHeart

Китайські телефони

  • 09 сентября 2013 в 06:49:26
  • Отзывы :0
  • Просмотров: 2852
  • 0
 

Китайські телефони – це мобільні пристрої, які виділяються своєю неймовірною схожістю з популярними моделями розкручених брендів, але їх вартість значно нижча. Це стало можливим завдяки недорогій робочій силі у Китаї. Минає той час, коли «китайський» асоціювався з «неякісним». Такий стереотип був в 90-х роках, коли недорогий товар заполонив ринки різних країн і не відповідав тамтешнім міркам якості. Але сьогодні ситуація дуже змінилась, китайські розробники не стоять на місці і повністю використовують нові прогресивні технології, які дозволяють повноцінно конкурувати з відомими світовими розробниками.

Китай в наш час випускає не лише не лише високоякісні копії популярних моделей, а і свою оригінальну продукцію, використовуючи нові, випереджуючі світовий прогрес, технології. Наприклад, в китайських телефонах реалізована функція одночасного користування 2-ма і навіть 3-ма SIM-картами, багато таких апаратів можуть порадувати вбудованим ТВ-тюнером, саме тому все більше користувачів хочуть купити китайські телефони.

Китайські телефони

Китайські мобільні телефони стрімко вдосконалюються, збільшується рівень продажу таких апаратів. Китай зробив стрибок вверх в сфері розробки мобільних телефонів, як в плані якості, так і в плані функціональності. Китайські телефони розроблені професійними інженерами, створюються пристрої із якісних комплетуючих. Продукція випускається на спеціально обладнаних заводах у відповідності з усіма канонами якості. У деяких користувачів склався стереотип, що телефони з Китаю частіше ламаються, глючать і тривалість їх роботи досить короткий. Це пов’язано з тим, що як тільки китайські розробники мобільних пристроїв почали з’являтись на світовому ринку, якість їх продукції дійсно була невисокою, оскільки вони більше акцентували увагу на копіюванні зовнішнього вигляду відомих моделей, а не на їх якісності. А тому, якщо раніше такі ствердження можна було назвати частково правдою, то в наш час ситуація кардинально змінилась і китайські телефони не мають нічого спільного з «неякісністю». Китайські компанії усвідомили свою помилку і досить швидко реабілітувались, почавши створювати дійсно якісні, багатофункціональні моделі, китайські телефони в Україні стрімко завойовують популярність серед сучасних користувачів.

китайські телефони в Україні

 
Оставить отзыв
Ещё никто не оставил отзывов к записи.
 
© 2008 - 2017 C-Trade. Все права защищены.